Poraz mladih Radnikovaca u Virovitici

KK "Virovitica 1234" Virovitica : KK "Radnik" Križevci – 82:42 (26:13, 9:12, 22:9, 25:8)

U 7. kolu lige za dječake uzrasta do 14 godina, odigranom 26. siječnja, ekipa KK Radnik ubilježila je poraz na gostovanju u Virovitici. Gosti su bili ravnopravan suparnik domaćinu u 1. poluvremenu, no više raspoloženih igrača domaćina te očigledna izmorenost igrača Radnika, zbog dugotrajnog puta i kasnog termina održavanja utakmice, presudili su pobjednika. Ekipa Virovitice odvojila se na 20-ak razlike  polovicom 3. četvrtine te je, po običaju, zadnjih 15 minuta dana prilika svim igračima da upišu nove značajne ligaške minute.
Za KK "Radnik" su igrali i koševe postigli: Anđelić M., Jukić M. 13, Crnčić D., Prstec T. 15, Tkalčec M., Puškarić M., Niemčić J., Jandrlić M., Anđelić D. 6, Matosović L. 6, Tkalec M.Trener: Lukša I. Za KK "Virovitica 1234" su igrali i koševe postigli: Pocrnić D. 24, Imbrišić T., Crnoja M. 2, Kozlinger D. 13, Bogati I. 14, Šutalo J. 13, Bajan M., Karac D. 4, Bobanac L. 12. Trener: Švraka M.
Do kraja prvenstva preostala su još 2 kola u kojima KK Radnik ugošćuje KK Mladost iz Đurđevca te gostuje kod KK Križevci. Iako je 3. mjesto, koje vodi u daljnje razigravanje za prvenstvo Hrvatske, vjerojatno propušteno, iz kluba obećaju ozbiljan pristup i nadaju se da s dvije uzastopne pobjede mogu privesti sezonu kraju te početi s pripremama za iduću sezonu već u ožujku.