Mladi Kalničani peti na poluzavršnici u rukometu

Danas je u Sv. Ivanu Zelini održano poluzavršno natjecanje grupe Centar u rukometu za učenike osnovnih škola, gdje su među predstavnicima šest županija sudjelovali i učenici OŠ Kalnik. U finalu je OŠ Dugo Selo pobijedila Ivanec 18:17, treće mjesto osvojila je OŠ Prelog pobjedom 24:13 nad Bedekovčinom. Kalničani su osvojili peto mjesto, dok im je nedostajalo malo sreće za ulazak u borbu za medalju. Učitelj Saša Šikić je u izjavi za Križevci.info čestitao svojim učenicima na hrabroj igri i najboljem do sad ostvarenom sportskom rezultatu škole.

Natjecanje se odvijalo u dvije skupine s po tri ekipe, prvi u skupini su se plasirali izravno u finale, a drugi u borbu za treće mjesto. Rezultati susreta skupine A: PrelogGarešnica 17:13, IvanecPrelog 22:18, GarešnicaIvanec 14:22. Rezultati susreta skupine B: Dugo SeloKalnik 20:10, BedekovčinaDugo Selo 14:24, KalnikBedekovčina 14:15.