Sutra kreće 15. ekipno prvenstvo Hrvatske u šahu
U organizaciji Hrvatskog šahovskog saveza od sutra, 2. travnja do 1.
studenog 2006. godine na području županija Koprivničko-križevačke i Bjelovarsko-bilogorske održat će se 15.
ekipno prvenstvo Hrvatske u šahu za 2006. godinu - III. seniorska
šahovska liga, centar B.
Za prvaka III. seniorske lige - centar B natjecat će se sljedeći
klubovi: ŠK…
Više...