Orehovčanke i Gornjoriječani prvaci u badmintonu
U srijedu je u Gornjoj Rijeci održano međuopćinsko prvenstvo osnovnoškolaca u badmintonu, gdje je među četiri škole kod dječaka pobijedila škola domaćin OŠ Sidonije Rubido-Erdody, dok su najbolje bile djevojčice iz OŠ Sv. Petar Orehovec. Još su sudjelovale učenice i učenici iz OŠ Ljudevita Modeca te Centra za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju.…
Više...