‘Mlinarice’ golom razlike do pobjede

U prvom kolu 3. hrvatske rukometne lige Sjever za žene, igračice križevačkog “Mlinara” ugostile su neugodne protivnice iz ŽRK Ivančica iz Ivanske. Gostujuće igračice bolje su krenule u utakmici te povele 5:0, a domaće igračice su cijelo prvo poluvrijeme lovile rezultat te uspjele do kraja prvog poluvremena povesti 14:13. U drugom poluvremenu igralo se gol za golom sve do 50. minute kada su se “Ivančice” odvojile na plus 5 pogodaka, ali “Mlinarice” odličnom obranom zadnjih 5 minuta uspjele izjednačiti te povesti i okrenut utakmicu u svoju korist. Konačni rezultat utakmice bio je 30:29 za ŽRK Mlinar. Nastupile su za ŽRK “Mlinar” i postigle pogotke: Kristina Renjak, Manuela Horvat 5, Magdalena Taritaš 1, Lana Stojanovska, Marta Matoić 3, Ines Grbus 7, Sara Busija 2, Andreja Mikulčić, Marijana Blažun 8, Barbara Ehrenberger 3, Martina Švagelj, Nikolina Šatvar 1. Trener: Dario Sokač.