Rukometna 3. HRL – Križevčanke namučile favorizirane Zagrepčanke

Mlade rukometašice križevačkog Radnika, trenerice Marjane Fržović, namučile su večeras favorizirane Zagrepčanke, postavu Lokomotive 3, u 6. kolu 3. HRL Središte. Gošće su, naposljetku, pobijedile 32:40 (16:14), ali su se morale itekako potruditi da osvoje bodove u dvorani Križevačkog poduzetničkog centra.

Radnikovke su na poluvremenu vodile 16:14 i do završnih osam minuta utakmice držale su priključak s Lokosicama. Prednjačile su Hana Horvat, Lucija Filipović, borbena Ivana Masnec, Dora Doskočil i Lana Hrg, a i ostale djevojke zaslužuju čestitke za večerašnju izvedbu. Križevčanke u sljedećem kolu gostuju u Križu kod ekipe Trnine.

Radnik: Lugomer, Hrg 4, Skalički, Šoštarić, Filipović 7, Toma, Horvat 9 (3), Čapek 1, Masnec 5, Tukša, Grdić 1, Marenčić, Lepčić, Doskočil 5, Maksić. Kod Lokomotive je najbolja bila Nika Bodrožić s 11 (1) pogodaka. Šesta pobjeda Zagrepčanki, šesti poraz Križevčanki u prvenstvu.